Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Filter
ca: Filtra

en: String
ca: Cadena

en: Languages
ca: Llengües

en: Text group
ca: Grup de text

en: No strings available.
ca: No hi ha cadenes disponibles.
