Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Filter
cs: Filtr

en: String
cs: Řetězec

en: Languages
cs: Jazyky

en: Context
cs: Kontext

en: Text group
cs: Skupina textů

en: No strings available.
cs: Nejsou k dispozici žádné řetězce.
