Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: edit
de: Bearbeiten

en: String
de: Zeichenkette

en: Languages
de: Sprachen

en: Context
de: Kontext

en: Text group
de: Textgruppe

en: No strings available.
de: Keine Zeichenketten verfügbar.

en: Multilingual - Internationalization
de: Mehrsprachig - Internationalisierung
