Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Filter
hu: Szűrő

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: No strings available.
hu: Nincs elérhető karaktersorozat.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés
