Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: edit
it: modifica

en: Filter
it: Filtra

en: String
it: Testo

en: Languages
it: Lingue

en: Context
it: Contesto

en: Text group
it: Gruppo di testo

en: No strings available.
it: Nessun testo disponibile.

en: Multilingual - Internationalization
it: Multilingue - Internazionalizzazione
