Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
