Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Filter
pl: Filtr

en: String
pl: Napis

en: Languages
pl: Języki

en: Context
pl: Kontekst

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: No strings available.
pl: Brak napisów.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
