Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: اعاده

en: edit
fa: تدوین

en: Filter
fa: صافی

en: String
fa: رشته

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Context
fa: زمینه

en: No strings available.
fa: هیچ رشته‌ای موجود نیست.
