Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Filter
ru: Фильтр

en: String
ru: Строка

en: Languages
ru: Языки

en: Context
ru: Контекст

en: Text group
ru: Текстовая группа

en: No strings available.
ru: Нет доступных строк.

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация
