Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Filter
sr: Филтрирај

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: Text group
sr: Група текстова
