Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Filter
uk: Фільтр

en: String
uk: Рядок

en: Languages
uk: Мови

en: Context
uk: Контекст

en: Text group
uk: Текстова група

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація
