Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Filter
ar: انتقاء

en: String
ar: المقطع

en: Languages
ar: اللغات

en: Context
ar: السياق

en: locale
ar: المحلية

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: Exported %locale translation file: %filename.
ar: تم تصدير ملف ترجمة %locale و اسم الملف: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
ar: تم تصدير ملف الترجمة: %filename.

en: No strings available.
ar: لا يوجد أي مقطع متوفر.
