Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: String
cy: Llinyn

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Context
cy: Cyd-destun

en: locale
cy: lleoedd

en: Text group
cy: Grŵp testun

en: Exported %locale translation file: %filename.
cy: Ffeil cyfieithu %locale sydd wedi ei allfudo: %filename

en: Exported translation file: %filename.
cy: Ffeil cyfieithu sydd wedi ei allfudo: %filename
