Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: String
el: Φράση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Context
el: Πλαίσιο

en: locale
el: προσαρμογή κατά τόπο

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: Exported %locale translation file: %filename.
el: Το αρχείο μετάφρασης %filename για την %locale εξήχθη.

en: Exported translation file: %filename.
el: Εξαγόμενο αρχείο μετάφρασης: %filename.

en: No strings available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συμβολοσειρές.
