Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Filter
eo: Filtrilo

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: locale
eo: lokaĵaro

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Exported %locale translation file: %filename.
eo: Eksportis %locale tradukan dosieron: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
eo: Eksportis tradukan dosieron: %filename.
