Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Filter
es: Filtro

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Languages
es: Idiomas

en: Context
es: Contexto

en: locale
es: regionalización

en: Text group
es: Grupo de texto

en: Exported %locale translation file: %filename.
es: Se exportó el archivo de traducción de %locale con el nombre %filename.

en: Exported translation file: %filename.
es: Se exportó el archivo de traducción: %filename.

en: No strings available.
es: No hay textos disponibles.

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
