Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: String
eu: Katea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Context
eu: Testuingurua

en: locale
eu: erregionalizazioa

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: Exported %locale translation file: %filename.
eu: %locale itzulpen fitxategia esportatu da: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
eu: Esportatutako itzulpen fitxategia: %filename

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.
