Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Filter
fi: Suodatus

en: String
fi: Merkkijono

en: Languages
fi: Kielet

en: Context
fi: Konteksti

en: locale
fi: lokalisointi

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: Exported %locale translation file: %filename.
fi: Viety kielen %locale käännöstiedosto: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
fi: Viety käännöstiedosto: %filename.

en: No strings available.
fi: Merkkijonoja ei saatavilla.

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
