Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: edit
hi: संपादन करें

en: Filter
hi: फिल्टर

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Languages
hi: भाषायें

en: Context
hi: संदर्भ

en: locale
hi: स्थान

en: Text group
hi: पाठ समूह

en: Exported %locale translation file: %filename.
hi: निर्यातित %locale अनुवादित फाइल: %filename |

en: Exported translation file: %filename.
hi: निर्यातित अनुवादित फाइल: %filename |
