Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Filter
hr: Pročisti

en: String
hr: Struna

en: Languages
hr: Jezici

en: Context
hr: Kontekst

en: locale
hr: lokalizacija

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: Exported %locale translation file: %filename.
hr: Izvezena %locale datoteka s prijevodom: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
hr: Izvežen prijevod u datoteku: %filename.

en: No strings available.
hr: Nema dostupnih struna.
