Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Filter
is: Sía

en: String
is: Strengur

en: Languages
is: Tungumál

en: Context
is: Samhengi

en: Text group
is: Texta hópur

en: Exported %locale translation file: %filename.
is: Flutti út %locale þýðingarskrána: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
is: Flutti út þýðingarskrá %filename.
