Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Filter
jv: Saring

en: String
jv: Tembung

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Context
jv: Konték

en: locale
jv: pelokalan

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: Exported %locale translation file: %filename.
jv: Ngékspor berkas terjemahan %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
jv: Ngekspor berkas terjemahan: %filename.

en: No strings available.
jv: Ora ānā tembung sing cumawis.
