Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле

en: String
kk: Жазба жолы

en: Languages
kk: Тілдер

en: locale
kk: тіл

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: Exported %locale translation file: %filename.
kk: %locale аударма файл: %filename экспортталған.

en: Exported translation file: %filename.
kk: Аударма файлге %filename экспортталған.
