Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
