Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Redefinir

en: edit
pt: editar

en: Filter
pt: Filtrar

en: Languages
pt: Idiomas

en: Context
pt: Contexto

en: locale
pt: idioma

en: Text group
pt: Grupo de texto

en: Exported %locale translation file: %filename.
pt: A tradução %locale foi exportada para o arquivo %filename.

en: Exported translation file: %filename.
pt: Arquivo de exportação de tradução: %filename.

en: No strings available.
pt: Não há strings disponíveis.

en: Multilingual - Internationalization
pt: Multi-idioma - Internacionalização
