Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Context
sl: Kontekst

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: Exported %locale translation file: %filename.
sl: Izvožena %locale datoteka s prevodom: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
sl: Datoteka za prevod je bila izvožena v: %filename
