Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Context
sq: Konteksti

en: locale
sq: gjuha lokale

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Exported %locale translation file: %filename.
sq: U eksportua skedari i përkthimit %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
sq: U eksportua skedari i përkthimit: %filename.
