Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: edit
te: మార్చు

en: Filter
te: వడపోయి

en: String
te: పదబంధం

en: Languages
te: భాషలు

en: Context
te: సందర్భం

en: Text group
te: పాఠ్య సమూహం

en: No strings available.
te: పదబంధాలేమీ అందుబాటులో లేవు.
