Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Filter
tr: Süzgeç

en: String
tr: Dize

en: Languages
tr: Diller

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: locale
tr: yerelleştirme

en: Text group
tr: Metin grubu

en: Exported %locale translation file: %filename.
tr: %locale çeviri dosyası dışarı aktarıldı: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
tr: Çeviri dosyası dışarı aktarıldı: %filename.

en: No strings available.
tr: Dizeler mevcut değil.
