Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Languages
ug: تىل

en: locale
ug: يەرلىك
