Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر

en: String
ur: سطر

en: Languages
ur: زبانیں

en: locale
ur: ترجمہ

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ

en: Exported %locale translation file: %filename.
ur: %locale کے لیے ترجمے کی فائل %filename برآمد کر دی گئی ہے۔

en: Exported translation file: %filename.
ur: ترجمے کی فائل %filename برآمد کر دی گئی ہے۔
