Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Filter
af: Filtreer

en: Languages
af: Tale

en: locale
af: lokaliteit

en: Text group
af: Teksgroep

en: Exported %locale translation file: %filename.
af: %locale vertalingslêer %filename uitgevoer.

en: Exported translation file: %filename.
af: Vertaling %filename uitgevoer.
