Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Filter
bg: Филтър

en: String
bg: Стринг

en: Languages
bg: Езици

en: locale
bg: локализация

en: Text group
bg: Текстова група

en: Exported %locale translation file: %filename.
bg: Експортиран %locale файл с превод: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
bg: Експортиран файл с превод: %filename.
