Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: locale
bo: རང་ལུགས

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: Exported %locale translation file: %filename.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་བྱས་པའི་%locale་ཡི་ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ། %filename

en: Exported translation file: %filename.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་བྱས་པའི་ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ། %filename།
