Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: String
da: Tekst

en: Languages
da: Sprog

en: Context
da: Kontekst

en: locale
da: lokalitet

en: Text group
da: Tekstgruppe

en: Exported %locale translation file: %filename.
da: %locale oversættelse eksporteret: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
da: Oversættelse eksporteret: %filename.

en: No strings available.
da: Ingen tilgængelige tekststrenge.

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering
