Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: Exported %locale translation file: %filename.
dz: ཕྱིར་འདྲེན་འབད་དེ་ཡོད་པའི་  %locale སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད: %filename

en: Exported translation file: %filename.
dz: ཕྱིར་འདྲེན་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད: %filename
