Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Filter
fil: Salain

en: Languages
fil: Mga wika

en: locale
fil: lokal

en: Text group
fil: Grupo ng teksto
