Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Filter
fr: Filtrer

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Languages
fr: Langues

en: Context
fr: Contexte

en: locale
fr: paramètre régional

en: Text group
fr: Groupes de texte

en: Exported %locale translation file: %filename.
fr: Fichier de traduction %locale exporté : %filename.

en: Exported translation file: %filename.
fr: Fichier de traduction exporté : %filename.

en: No strings available.
fr: Aucune chaîne disponible.

en: Multilingual - Internationalization
fr: Multilinguisme - Internationalisation
