Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Filter
he: סינון

en: String
he: מחרוזת

en: Languages
he: שפות

en: Context
he: הקשר

en: locale
he: מיקום

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: Exported %locale translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא של השפה %locale לקובץ תרגום: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא לקובץ תרגום: %filename.

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.
