Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: String
hy: Տող

en: Languages
hy: Լեզուներ
