Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Filter
ja: フィルター

en: String
ja: 文字列

en: Languages
ja: 言語

en: Context
ja: コンテキスト

en: locale
ja: ロケール

en: Text group
ja: テキストグループ

en: Exported %locale translation file: %filename.
ja: %locale 翻訳ファイルがエクスポートされました： %filename

en: Exported translation file: %filename.
ja: 翻訳ファイルがエクスポートされました： %filename

en: No strings available.
ja: 文字列がありません。

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
