Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Languages
ka: ენები
