Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filter
km: តម្រង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Languages
km: ភាសា

en: Context
km: បរិបទ

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: Exported %locale translation file: %filename.
km: បាន​នាំចេញ​ឯកសារ​បកប្រែ %locale ៖ %filename ។

en: Exported translation file: %filename.
km: បាន​នាំចេញ​ឯកសារ​បកប្រែ ៖ %filename ។

en: No strings available.
km: គ្មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ប្រើ​បាន​ទេ​ ។
