Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: locale
ku: شوێن

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Exported translation file: %filename.
ku: پەڕگەی وەرگێڕان هەناردرا:‌ %filename.

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
