Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Languages
lt: Kalbos

en: Context
lt: Kontekstas

en: locale
lt: lokalė

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Exported %locale translation file: %filename.
lt: Eksportuotas %locale vertimo failas: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lt: Eksportuotas vertimo failas: %filename.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.
