Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Filter
lv: Filtrēt

en: String
lv: Virkne

en: Languages
lv: Valodas

en: Context
lv: Konteksts

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.
