Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: locale
mn: локал

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
