Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Filter
mr: गाळणी

en: String
mr: संज्ञा

en: Languages
mr: भाषा

en: locale
mr: स्थानीक
