Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Languages
ne: भाषाहरू
