Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Filter
nn: Filtrer

en: String
nn: Streng

en: Languages
nn: Språk

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: Exported %locale translation file: %filename.
nn: Eksportert %locale omsetjingsfil: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
nn: Eksportert omsetjingsfil: %filename.
